Ürünlerimiz

AnasayfaÜrünlerimizdelB-FORTIS CC-Compact PLC

B-FORTIS CC-Compact PLC

Kategoriler:

Açıklama

Kompakt, kapsamlı ve hızlı: Berghof’tan B-FORTIS CC ailesinin PLC’si.

Çok sayıda bağımsız bileşen yerine birçok yönlü kompakt olanı: B-FORTIS CC serimiz çok sayıda bağımsız bileşenin işlevlerini tek bir cihazda birleştirir.

Kompakt tasarım size birçok açıdan fayda sağlar. Birkaç farklı modül yerine yalnızca bir cihaza ihtiyacınız olduğu için maliyetten tasarruf edersiniz ve bu elbette proje planlamayı ve programlamayı önemli ölçüde basitleştirir. Ayrıca, modüler ürün çözümleriyle karşılaştırıldığında, örneğin lojistik veya montaj ve test faaliyetleri gibi genel harcamaları önemli ölçüde daha düşürür. Aynı zamanda, merkezi kalp ve beyin olarak kompakt bir PLC ile yaklaşım, daha hızlı veri iletişimi yoluyla daha yüksek işlevsel güvenilirlik sağlar.

Üç esnek platform, sınırsız olanaklar

Tüm pazar gereksinimlerini karşılamak için üç temel tasarım kesinlikle yeterlidir diyebiliriz. Cihaz yerleşimini esnek bir şekilde sizin isteklerinize göre uyarlıyoruz ve sadece donanım versiyonları için değil, aynı zamanda genişletme modülleri için de pratik olarak sınırsız olanaklar sunuyoruz. Altını çizmeliyiz ki: Cihazları değiştirmek için tek yapmanız gereken SD kartı değiştirmek, bu kadar basit. Ek olarak, kompakt PLC’lerimiz, standartlaştırılmış Berghof MC veya ET sistemimiz gibi diğer kontrol bileşenleriyle kolayca birleştirilebilir.Endüstriyel PLC’ler sektöründe 40 yılı aşkın deneyime sahip öncülerden biri olarak, bu alanda neyin önemli olduğunu tam olarak biliyoruz.

Berghof B-FORTIS CC-Kompakt PLC – Diğer özelliklere de hızlıca bakarsak

  • Kompakt ve güçlü CODESYS kontrol platformu
  • Fansız standart tasarımlı modüller (dünya çapında kullanım için onayları mevcuttur)
  • IEC61131’e göre kolay programlama
  • Birçok arabirim ve ekranın entegrasyonu sayesinde maksimum ürün yoğunluğu
  • Çeşitli üreticilerin ürünleriyle uyumlu, fırlatma teknolojisine sahip standart fiş, güvenli bağlantı
  • Bir milimetre kalınlığa kadar yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde sayesinde oldukça sağlam