Ürünlerimiz

B-NIMIS MC-Modular

Kategoriler:

Açıklama

Modüler, çok yönlü ve yüksek performanslı: Berghof’tan B-NIMIS MC-Modüler kontrolörler

Berghof’un EtherCAT® I/O sistemli B-NIMIS MC kontrolörleri, yüksek modüler CODESYS® kontrol platformları olarak kendilerini kanıtlamışlardır.

Çok farklı iki performans sınıfı ve bir teknik konseptten oluşur. Kanıtlanmış MC-Classic CODESYS® V2.3 veya V3 denetleyicisi (400 MHz işlemci, 128 MB RAM, 64 MB Flash, 24 KB tutma) ve daha da güçlü halef nesiliyle, CODESYS® V3 denetleyici MC-Pro (1 GHZ işlemci, 256 MB RAM, 256 MB Flash, CODESYS® aracılığıyla değiştirilebilir), size yalnızca yüksek performansı değil, aynı zamanda yüksek modüler kontrolörleri sunabilmek için var gücümüzle çalıştık.

Sonuç, son derece geniş bir genişletme modülleri portföyü oldu. Seçiminizi yapın ve özel uygulamanız için gerekli teknik ekstraları MC-Classic veya MC-Pro kontrol cihazınıza ekleyin.

Üzerinde modülerlik derken maksimum modülerliği de kastediyoruz.

Temel konseptte, geliştiricilerimiz maksimum modülerlik hedefini de sağlam bir şekilde ön planda tutmuştur. Ara yüzler ve bağlanabilir seçenekler için tüm genel standartlara taviz vermeden uymakla kalmadık, aynı zamanda dahili mekanizmaları da bunlara yönlendirdik. Örneğin, baştan sona tek tip bir konsept olarak EtherCAT® tabanlı dahili iletişim sistemini kullandık. Diğer bir avantaj ise, kullanıcı olarak her zaman tüm etkileyen değişkenler üzerinde hızlı ve hassas bir şekilde tam kontrole sahip olmanızdır.

Ayrıca modüler kontrol sistemlerimiz, standartlaştırılmış Berghof PRIMIS veya FORTIS sistemimiz gibi diğer kontrol bileşenleriyle kolayca birleştirilebilir.

Berghof B-NIMIS MC-Modüler Kontroller – Diğer Özellikler;

  • Korumalı dahili iletişim için güvenlik sistemi
  • Sistem etiketlemesi için etiketleme alanları
  • IEC61131’e göre kolay programlama
  • Ekran bağlantılı ekranlı modüller
  • Standart fiş, enjeksiyon teknolojisi ile bağlantılı olarak güvenli
  • Birçok arabirimin entegrasyonu sayesinde maksimum iletişim
  • İlgili bağlantı noktasına atanmış, çeşitli durum göstergelerine sahip fansız standart tasarımlı modüller