Ürünlerimiz

AnasayfaÜrünlerimizDiyalog PLCB-PRIMIS DC-Dialog System

B-PRIMIS DC-Dialog System

Kategoriler:

Açıklama

Üst düzey segmentte ekran kontrolü

CANtrol DC serisi ile Berghof Otomasyon ve Kontrol Çözümleri, bir zamanlar kontrolörler ve HMI terminallerinin kombinasyonunu otomasyon pazarına sundu.

Deneyim yoluyla avantaj

B-Primis DC serisi ekran kontrolörünün tasarımı, yalnızca deneyime değil, aynı zamanda ilgili uygulamayı olağanüstü iyi bir şekilde uygulamak için tutarlı öneriler ve yardımcı müşteri istekleri ile sayısız projenin gerçekleştirilmesinden elde edilen bilgilere de dayanmaktadır.

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş

Mükemmellik küçük ayrıntılarda gizlidir. B-PRIMIS DC, performans sınıfında benzeri olmayan birçok özelliği standart içinde barındırmakta ve her geçen gün daha da artmaktadır. Cihaz serisi, B-PRIMIS ET kompakt kontrol serisinin ürünlerini birleştirir ve her gün üzerinde çalıştığımız tüm genişletmelerden otomatik olarak yararlanır. İki mükemmel ürün serisinin kapsamlı temel ekipmanı da dâhil olmak üzere tüm işlevler ve özellikler, mevcut HMI kontrol cihazında birleştirilmiştir: son derece güçlü ve kanıtlanmış yüksek kaliteli arıza emniyetli bileşenler, kapsamlı yerleşik çevre birimleri, sayısız teknolojik işlev veya temiz cepheler bunlardan bazılarıdır.

Sayısız uygulama için iki versiyon

  • Pro versiyonunda, yüksek kaliteli bir çerçeve ile donatılmış dirençli dokunmatik paneller mevcuttur. Prime versiyonu ise çerçevesiz kapasitif ekranlardan oluşur.
  • İstek üzerine logosuz, kurumsal tasarımınızda veya tamamen özelleştirilmiş
  • IP65’e kadar korumalı ve uyumlu bileşenler, ıslak veya tozlu bile çalışma sağlar
  • Güçlü kompakt CODESYS kontrol platformu, IEC61131’e göre daha kolay programlanır
  • Birçok arabirim ve gösterge LED’lerinin entegrasyonu ile maksimum ürün yoğunluğu oluşur
  • Fansız standart tasarımda bakım gerektirmeyen ünitelerin dünya çapında kullanım için onayları mevcuttur
  • FullHD, geniş ekran, 85° geniş görüş açısı, B-PRIMIS Prime’ın seçilmiş ayrıntıları