Ürünlerimiz

AnasayfaÜrünlerimizdelB-PRIMIS ET-Touch Prime

B-PRIMIS ET-Touch Prime

test kısa açıklama

Stok kodu: 5-8-2 Kategoriler:

Açıklama

Parlak, zarif ve vizyon sahibi: Berghof’tan B-PRIMIS ET-PRIME işletim paneli

Yarının teknolojisini bugün keşfedin: B-PRIMIS ET-Prime. Berghof’un kapasitif üst düzey dokunmatik panelleri.

Geleceğin dokunmatik paneller alanında neler getireceğini bugünden bilmek istiyor musunuz? O halde doğru yere geldiniz: Berghof’un Multi-Touch ve etkinleştirilmiş hareket kontrolü sayesinde çeşitli uygulamalar için hazırlanmış kapasitif üst düzey dokunmatik panelleri olan B-PRIMIS ET-Prime serisinden ilham alın . Tasarım, teknoloji, ekipman… bu cihazlarla her şey kendi sınıfında.

Özel görünüm

Her şey görünümle başlar: çerçevesiz yüzey sayesinde, çevreye tam olarak entegre edilebilirler. Aynı zamanda kimyasal olarak sertleştirilmiş, iki milimetrelik kalınlığı ve son derece dayanıklı camı sayesinde özellikle yüksek kaliteli ekran daha da işlevseldir.

B-PRIMIS ET-Prime dokunmatik panel serisinin ekranları sadece parlak görünmekle kalmaz, aynı zamanda her yöne 85° görüş açısı ve özellikle net renk reprodüksiyonu sayesinde özellikle parlak bir görüntü sağlar. Görüntü kalitesi olarak geniş ekran çözünürlükleri ve 1920×1080 pikselde Full HD’ye kadar olanak sağlar. Üstelik eldivenlerle suya ve kire maruz kalan yüzeylerde bile zahmetsiz ve hatasız olarak çalıştırılabilirler.

Değişken uygulamalar

Panel montajının yanı sıra dar kesim kontrol gövdeleri için hazırlanmış ayrıca destek kolu ve kaldırma sistemi gibi özel durumlarda Prime cihazlarımız ilk tercihtir.

Tüm Berghof kumanda panelleri gibi, enerji tasarrufu sağlayan bileşenler ve yazılım fonksiyonlarının yanı sıra çevre dostu paketleme sayesinde sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda da ikna edicidir.