Ürünlerimiz

AnasayfaÜrünlerimizdelB-PRIMIS ET-Touch-Pro

B-PRIMIS ET-Touch-Pro

test kısa açıklama

Stok kodu: 5-8-1 Kategoriler:

Açıklama

Sağlam, konforlu ve esnek: Berghof’tan dokunmatik panel B-PRIMIS ET-PRO

İşler zorlaştığında, dirençli dokunmatik ekrana sahip B-PRIMIS ET-Pro dokunmatik panellerimiz görevine hazırdır.

Birçok kimyasala karşı yüksek dirençli çok katmanlı ön folyo yapısı, özellikle metal gövdede burulmaya dayanıklı mekanik tasarımı, kenarları olmayan temiz ön yüzü… B-PRIMIS ET-Pro kumanda panellerimizin geliştirilmesi sırasında var gücümüzle çalıştık, bu yüzden bu cihazları olumsuz koşullarda bile endişe duymadan kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu cihazlar IAS onaylamasına göre “Temel Elektromanyetik Ortamda” (EN 61326-1) kullanıma uygundur.

Güçlü kabuk, güçlü kalp

Elbette B-PRIMIS ET-Pro cihazları sadece güçlü bir kabuğa değil, aynı zamanda güçlü bir kalbe de sahiptir, fazlasıyla güçlüdür.

Berghof’ta her zaman olduğu gibi, yalnızca 800 MHz ARM®CPU A9 tek çekirdekli (isteğe bağlı çift veya dört çekirdekli) ve yerleşik 4 GB RAM / 512 MB Flash / 64 bit veri yoluna sahip yüksek kaliteli, son teknoloji ürünü bileşenler kullanıyoruz.

Kolay kurulum ve devreye alma

Kaygısız diyoruz çünkü entegre yapışkanlı klipsler sayesinde, bu cihazları ek kurulum yoluyla alet kullanmadan kurabilirsiniz, bundan daha kolay veya daha hızlı olamaz. Ancak hepsi bu kadar değil: Aşırı yük, kısa devre, ters polarite ve aşırı gerilime dayanıklı elektronikler, kablolama hatalarının bile bir sorun olmamasını sağlar.

Devreye almanın da hızlı ve temiz bir şekilde yapılabilmesi için bu cihazlarda merkezi bir servis başlangıç ​​sayfası kurduk. Bu sayfa, daha fazla kurulum çabası gerektirmeden otomatik olarak başlar ve gerekli tüm konfigürasyonları doğrudan cihaz üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.

Çok sayıda iyi düşünülmüş donanım detayı Berghof’a yapılan yatırımın günlük kullanımda da karşılığını almasını sağlar – her şeyden önce parlaklığı kontrol sisteminden ayarlanabilen canlı ve ışıltılı ekran (>400 Cd/m²). Diğer önemli ayrıntılarsa, evrensel olarak kullanılabilen HTML 5 web tarayıcısı, VNC protokolü aracılığıyla hedef görselleştirme, aygıt yazılımını USB üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde güncelleme imkânı ve ayrıca bir kontrol faresi ve klavye bağlantısıdır.

 

Kontrol panellerimizin yalnızca performansının değil aynı zamanda çevresel performansının da etkileyici olmasını sağlamak için, sürekli olarak enerji tasarrufu sağlayan bileşenlere ve yazılım işlevlerine de odaklanıyoruz, ambalajı da buna göre seçtik.