Ürünlerimiz

AnasayfaÜrünlerimizMotorlarIPM Senkron Motorlar

IPM Senkron Motorlar

Kategoriler:

Açıklama

Senkron Motor İle Yüksek Verim, Enerji Tasarrufu 

Yunsheng Sabit mıknatıslı senkron motor bir IPM senkron makinesidir. IPM senkron motorlar açık çevrim olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uyarma kaybı olmadan yüksek verim kalıcı neodim-demir-bor mıknatıs kullanır. Özellikle büyük ölçüde demir ve bir parazitlerin kaybını azaltmak için tasarlanmıştır. Bütün makine verimliliği IE4 standardına ulaşır. Asenkronlara göre % 10 daha fazla verim ve % 10-15 güç faktörü iyileşmesi görülür.

Küçük ve Hafif

Yunsheng Sabit mıknatıslı senkron motor, yüksek verim kalıcı neodim-demir-bor mıknatıs kullanır. Yüksek güç yoğunluğu yanında, küçük hacimli, hafiftir. Asenkron motorlara kıyasla 1-2 kat daha küçüktür.

Yüksek Sorumluluk ve Düşük Gürültü

Yunsheng Sabit mıknatıslı senkron motor, Grade F Kurulumuna göre üretilmiştir. DUGRGNIT-2000 Kurulum Sistemine sahiptir yani; güçlü elektrik performansı, makine gücü ve ısı direnci çeşitli kötü çalışma koşullarına göre uygundur. Yunsheng Sabit mıknatıslı senkron motor, üç fazlı asenkron motora kıyasla gürültüyü 5db(A) azaltmak için fan yanı sıra yüksek performans ve düşük gürültü aks kullanır.

Enkoder gibi hız denetim ekipmanına gerek yoktur. Motorla geniş kullanım sıklığı, çıkış voltajı ve frekans converter akımı ve hızı ile kontrol